5 Lis

Nebankovní sektor – úvěry pro každého

Každý ví, že lze půjčku zřídit v bance. Ne všichni však ví, že existují i kvalitní nebankovní společnosti, které nabízí produkty kvalitnější než banky a jsou mnohem přístupnější. Nebankovní úvěry se stávají stále oblíbenějšími. Není divu, vždyť získání úvěru v bance je náročné a ne každý si takovou půjčku může dovolit. Kdy Vám bude úvěr v bance zamítnutý? Nejčastěji v případě, je-li Váš příjem podprůměrný nebo měli-li jste v minulosti nějaké problémy se splácením. Pokud trpíte některým z těchto neduhů, pak je stoprocentní, že Vám bankovní půjčka bude zamítnuta. Není však důvod k panice, jelikož existují právě nebankovní půjčky, které jsou v mnoha ohledech kvalitní. Z jejich zřízení mít strach nemusíte, jelikož tyto firmy působí na trhu řadu let a mají skvělé renomé. Pojďme si představit základní produkty nabízené těmito firmami.

Jednoznačně nejoblíbenějším a nejvyhledávanějším produktem se staly nebankovní půjčky. Již z názvu je zřejmé, o co se jedná, pojďme se však podívat blíže. Jsou to takové půjčky, které Vám budou zřízeny bez nahlížení do registru dlužníků. Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou tak využívány především těmi, kteří měli v minulosti problémy se splácením a octli se v registru dlužníků. Máte-li i Vy podobný problém, tento typ nebankovní půjčky bude jistě tou pravou volbou.

Dalším, také velmi úspěšným a oblíbeným typem je půjčka bez doložení příjmu. Ty jsou snad ještě oblíbenější než předchozí typ a jsou určeny všem, kteří si nemohou úvěr v bance dovolit kvůli nízkému příjmu. Půjčky bez potvrzení o příjmu přináší jedinečnou možnost zřízení úvěru studentům, ženám na MD a nezaměstnaným především.

Existují i půjčky od soukromých osob. Ty jsou zřizovány soukromými investory, kteří tak navyšují svůj kapitál. Půjčky od soukromých osob jsou také oblíbené, protože nabízí individuální program.