21 Říj

Máme výhodný úvěr pro každého až do 1000000 Kč

Pokud si myslíte, že půjčky jsou jen pro důvěryhodné a finančně zajištěné klienty, jste na omylu. Dnes je na trhu velké množství nebankovních společností, které umožňují zřízení úvěru i pro ty, jejichž příjmy nejsou zrovna vysoké a nebo mají problémy se splácením. A rozhodně se nejedná o ilegální či podvodné společnosti. Skvělým příkladem je kredito24 půjčka. Jedná se o nebankovní produkt, který je určený právě i pro ty, kteří si úvěr v bance nemohou dovolit. Na trhu je již několik let a dokázal si vybudovat silnou základnu klientů. Zřizovatelé mají ve finanční oblasti bohaté zkušenosti a vědí, co dnešní klient od půjčky očekává.

Úvěr patří mezi půjčky bez registru. Znamená to, že je vhodný i pro ty, kteří v minulosti udělali chybu a octli se v registru dlužníků. Zatímco banky možnost druhé šance nenabízí, nebankovně je tento problém snadno řešitelný. Problém bank je v tom, že nezřídí úvěr ani v případě splacení celého dluhu. Banka totiž zamítne úvěr každému, kdo má v registru dlužníků záznam, a jak je známo výmaz z něj je možný až po několika letech splacení všech dluhů. U nebankovní společnosti však do registru nahlíženo není, můžete si půjčku tedy zřídit i v případě, máte-li dluhy. I půjčka bez doložení příjmu patří mezi zmíněný produkt. O co se jedná? Není vyžadován doklad o výši příjmů, takže si půjčku můžete zřídit i v případě, jste-li nezaměstnaní a nemáte-li žádné příjmy. Produkt se tak stal oblíbeným nejen mezi nezaměstnanými, ale i mezi studenty, důchodci a matkami na mateřské dovolené.

A jak probíhá zřízení takového úvěru? Je to velmi snadné. Stačí jen vyplnit krátký online formulář s nezbytnými údaji a dále jen počkat, než dojde ke schválení úvěru. Maximální výše zmíněného úvěru je 50 tisíc Kč, což je pro většinu klientely dostačující.