12 Pro

Bezproblémové úvěry pro neplatiče i nezaměstnané

Patříte-li mezi rizikové klienty, bankovní úvěr vám bude jednoznačně zamítnutý. Do této kategorie se řadí všichni ti, jejichž příjem není zrovna vysoký. Řadí se sem také ti, kteří měli nebo mají problémy se splácením a octli se v registru dlužníků. Pro ně existuje alternativní nebankovní řešení. Např. pro ty, jejichž příjem není zrovna vysoký, existují půjčky pro nezaměstnané.
Právě ty se staly velmi oblíbenými a vyhledávanými, jelikož umožňují zřízení úvěru i těm, kteří na tom nejsou příjmem zrovna dobře. Jak je z názvu patrné, produkt je vhodný i pro ty, kteří jsou nezaměstnaní. Jak je to možné? U půjčky pro nezaměstnané není nutné doložení dokladu o výši příjmu, úvěr vám tak bude zřízení bez ohledu na to, kolik vyděláváte a zda vůbec vyděláváte. Proto tyto úvěry patří mezi nejvyhledávanější a nejoblíbenější vůbec.
Další možností zřízení úvěru pro rizikové klienty jsou rychlá SMS půjčka. Pro koho jsou ty určeny? Pro ty, kteří se nějakým stylem octli v registru dlužníků a bankovní úvěry jsou jim tak odepřeny. Pokud se totiž do registru dlužníků dostanete z důvodu nesplácení, dostat se z něj pryč bude velmi náročné. V tomto registru se budete nacházet ještě několik let poté, co splatíte všechny dluhy. Právě rychlá sms půjčka přináší jedinečnou možnost druhé šance. Úvěr vám bude zřízený bez ohledu na to, máte-li nějaké dluhy a jak jsou vysoké.
A na závěr si představíme další možnou alternativu – půjčky pro nezaměstnané. Jsou zřizovány přímo soukromými investory, což přináší řadu výhod. Hlavní výhoda spočívá v možnosti individuálního přístupu, tj. se zřizovatelem se můžete přímo domluvit na takových podmínkách, které vám nejvíce vyhovují. Proto se půjčky od soukromých osob označují jako půjčky na míru.